Renia22
Ostatnie stworzone wątki
Sucha skóra
Dziewczyny a jak radzicie sobie z suchą skórą, bo smaruje w kółko. Kremy, balsamy idą tonami a skóra wciąż sucha. Zbankrutuje na tych kosmetykach.
Więcej...Menopauza w trakcie przyjmowania antykoncepcji hormonalnej
Ja brałam antykoncepcję dwuskładnikową i po odstawieniu już nigdy nie dostałam okresu, a miałam wtedy 49 lat. Jestem bardzo ciekawa, jak to przebiega w sposób naturalny, bez maskowania hormonami? Czy to u Was było nagłe "cięcie", czy lata nieregularnych cykli, które powoli wygasały? Czy u Was jest podobnie jak na przykładach w Menobibliotece?
Więcej...Ostatnie napisane odpowiedzi
Mi ciężko powiedzieć, bo ja brałam tabletki antykoncepcyjne, więc nie miałam miesiączek tylko krwawienia z odstawienia. A w przerwie przed krwawieniem nic takiego nie zaobserwowałam.
U mnie najgorsze były pierwsze 3 lata po ostatniej miesiączce. Potem nagle, z miesiąca na miesiąc, zaczęło odpuszczać. Teraz pocę się już tylko sporadycznie. Wytrwałości, to naprawdę w końcu mija!
Ja osobiście nie przyjmuję HTZ, chociaż wcześniej byłam na antykoncepcji hormonalnej. Wystarczy mi tych sztucznych hormonów, bo dużo się ich w życiu nałykałam.
Nie trzeba mnie zachęcać już korzystam z Menonawigatora i czuję, że będzie mi łatwiej zrzucić zbędne kilogramy.
Bardzo fajna stronka, brakowało na rynku takiej kompleksowej platformy dla kobiet w tym trudnym okresie zmian. Będę tu z pewnością zaglądać.