Logo

Renia22

Na MenoPedii od: styczeń 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Renia223 miesiące temu

    Mi ciężko powiedzieć, bo ja brałam tabletki antykoncepcyjne, więc nie miałam miesiączek tylko krwawienia z odstawienia. A w przerwie przed krwawieniem nic takiego nie zaobserwowałam.

    Renia223 miesiące temu

    U mnie najgorsze były pierwsze 3 lata po ostatniej miesiączce. Potem nagle, z miesiąca na miesiąc, zaczęło odpuszczać. Teraz pocę się już tylko sporadycznie. Wytrwałości, to naprawdę w końcu mija!

    Renia223 miesiące temu

    Ja osobiście nie przyjmuję HTZ, chociaż wcześniej byłam na antykoncepcji hormonalnej. Wystarczy mi tych sztucznych hormonów, bo dużo się ich w życiu nałykałam.

    Renia223 miesiące temu

    Nie trzeba mnie zachęcać już korzystam z Menonawigatora i czuję, że będzie mi łatwiej zrzucić zbędne kilogramy.

    Renia223 miesiące temu

    Bardzo fajna stronka, brakowało na rynku takiej kompleksowej platformy dla kobiet w tym trudnym okresie zmian. Będę tu z pewnością zaglądać.