Logo

RenataB

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    RenataB6 dni temu

    Czego ta menopauza z nami nie wyczynia. Ja jak leżę to tak muszę stopy prostować, nie wiem czemu ale mam takie poczucie, że muszę to robić przy tym niepokoju. Aż się mąż pyta po co tak ciągle robię, ale ja nie wiem po co, po prostu czuje, że tak muszę. Sfiksować można, momentami.

    RenataB7 dni temu

    Dzięki, też mam nadzieję, że wreszcie przejdzie, bo mąż patrzy na mnie jak na wariatkę, jak sobie tak miejsca nie mogę znaleźć, zwłaszcza przed zaśnięciem, siadam, wstaje...

    RenataB7 dni temu

    Witaj, ja chyba wiele nie pomogę, bo nie mam zapisanych danych z tego okresu, ale tak na oko z tego co pamiętam to raczej były lata niż miesiące.

    RenataB10 dni temu

    W towarzystwie zawsze raźniej się podróżuje ;-)

    RenataB10 dni temu

    Mi to się nawet spacerować nie chce, po powrocie z pracy padam na pysk na kanapie. Taki pies to dobry motywator!