Logo

nigxt

Na MenoPedii od: styczeń 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    nigxtokoło miesiąc temu

    Fajne zastawienie, pokazuje czarno na białym jak my mamy ciężko.

    nigxtokoło miesiąc temu

    To też moja zmora, ale ja też mam nos w komórce w łóżku przed zaśnięciem i też odsypiam w weekendy bo kiedy.

    nigxtokoło miesiąc temu

    Ja polecam, bo naprawdę w sieci, chociaż jest dużo napisane o menopauzie, to mało treąciwe, a tu jest konkret i rzetelnie na badaniach naukowych, Tak trzymać!

    nigxtokoło miesiąc temu

    Dobrze wiedzieć takie rzeczy, dzięki.

    nigxtokoło miesiąc temu

    Dobrze wiedzieć, bo myślałam, że jak naturalne to bezpieczne, a okazuje się że są sytuacje, że niekoniecznie, człowiek uczy się całe życie....