jolaska
Na MenoPedii od: czerwiec 2026
Ostatnie napisane odpowiedzi
jolaska25 dni temu
No dobra ,ale może trzeba coś brać , ponoć czerwona koniczyna jest dobra. Ja na razie jestem diagnozowana i nie biorę nic ale zapewne coś spróbuję
jolaska25 dni temu
Tak , zakrywam się i odkrywam na przemian bo nie wiem czy pocę się z meno czy z przegrzania. Ale odkryje się i jest mi zimno
jolaska25 dni temu
Ja mam 44 lata i też problem ze spaniem i poty w nocy, oprócz tego mam nietrzymanie moczu przy kichaniu i kaszlnięciu. Estradiol mam 20 , martwię się tym bo wiem że ma ogromny wpływ na organizm