Logo

MagdaB

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    MagdaB14 dni temu

    Nie robiłam, ale też raczej nie mam problemów żołądkowych, więc obstawiam, że to przez te zmiany hormonalne przed menopauzą takie cuda.

    MagdaB14 dni temu

    Dajesz nadzieję, muszę spróbować. Dzięki.

    MagdaB14 dni temu

    Ja zaczęłam pić siemię lniane i wydaje mi się, że jest trochę lepiej, ale pije dopiero od 2 tygodni, więc mam nadzieję że będzie szło w stronę całkowitego pozbycia się tego wrednego problemu. Tylko trzeba je podobno mielić zaraz przed spożyciem, ja do tego używam zwykłego młynka do kawy. Spróbuj może Tobie tez przyniesie ulgę.

    MagdaB15 dni temu

    Nie da się z Tobą nie zgodzić, tym bardziej podziwiam, że wypuściłaś córki w świat zaraz po maturze!

    MagdaB15 dni temu

    Dzięki za ten komentarz, trzeba jakoś to przetrwać.!