Logo

Ada

Na MenoPedii od: marzec 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Ada8 minut temu

    Cześć, dzięki za info, w takim razie ja też muszę sobie taki zamówić, już nie zdążę przed tym koszmarnym weekendem, który się właśnie zaczął (u nas jest już 22 stopnie a dopiero 7 rano) ale w to lato pewnie to będzie standard, więc i tak się przyda.

    Ada3 dni temu

    O matko Livia nie strasz aż tyle?????? To prawie jak w piekarniku, u mnie dziś pod 30°C dochodzi i zdycham, to przy 40°C to by mnie chyba wywieźli nogami do przodu. A za polecajkę z wentylatorkiem na szyję bardzo dziękuję, nawet nie wiedziałam, że takie cuda są, ale sobie już wygooglałam ;-). Daj znać czy pomaga to i ja zamówię.

    Ada4 dni temu

    Tę wodę na pewno przetestuję, dzięki

    Ada4 dni temu

    Oj tak, oby do jesieni ;-) ale to tak daleko....

    Ada4 dni temu

    Dzięki za wirtualny podmuch i konkretne rady, muszę wypróbować te patenty, bo inaczej padnę...