Logo

DorotaR

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

    Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
  • Brak wątków

Ostatnie napisane odpowiedzi

    DorotaRokoło 2 miesiące temu

    Nie miałam żadnych objawów dokuczliwych, ale po badaniach hormonalnych i stanie moje pochwy pani profesor zaleciła mi HTM. Czuję się bardzo dobrze, wkłądkę mam1,5 roku, intrarosę stosuję od 1,5 roku, a lanzetto od pół roku. Kontrolę mam za parę miesięcy.

    DorotaRokoło 2 miesiące temu

    Przy niskim libido warto sprawdzić estradiol oraz testosteron i ginekolog na pewno coś na to poradzi.

    DorotaRokoło 2 miesiące temu

    Polecam androloga oraz badanie poziomu testosteronu, a ile to sprawy medyczne :)

    DorotaRokoło 2 miesiące temu

    U mnie też jest obciążenie, zrobiła w wieku 50 lat po raz pierwszy, do tej pory robiłam USG i osobiście przy nim zostanę. Samo badanie mocno nieprzyjemne i kontaktowe z operatorem. Wynik jak przyszedł to nie znając swoich piersi można by się załamać. A to tylko moje torbiele, które są pod stałą obserwacją USG. Nie odradzam badań, ale też słyszałam wiele kontrowersji.

    DorotaRokoło 2 miesiące temu

    A ja si e cieszę, że wchodzę w ten okres, zawsze miałam bolesne okresy i za późno się zdecydowałam na wkładkę. Teraz mam wkładkę a do tego stosuję HTM, mam 50 lat i czuję się bardzo dobrze :)