DorotaR
Ostatnie stworzone wątki
- Brak wątków
Ostatnie napisane odpowiedzi
Nie miałam żadnych objawów dokuczliwych, ale po badaniach hormonalnych i stanie moje pochwy pani profesor zaleciła mi HTM. Czuję się bardzo dobrze, wkłądkę mam1,5 roku, intrarosę stosuję od 1,5 roku, a lanzetto od pół roku. Kontrolę mam za parę miesięcy.
Przy niskim libido warto sprawdzić estradiol oraz testosteron i ginekolog na pewno coś na to poradzi.
Polecam androloga oraz badanie poziomu testosteronu, a ile to sprawy medyczne :)
U mnie też jest obciążenie, zrobiła w wieku 50 lat po raz pierwszy, do tej pory robiłam USG i osobiście przy nim zostanę. Samo badanie mocno nieprzyjemne i kontaktowe z operatorem. Wynik jak przyszedł to nie znając swoich piersi można by się załamać. A to tylko moje torbiele, które są pod stałą obserwacją USG. Nie odradzam badań, ale też słyszałam wiele kontrowersji.
A ja si e cieszę, że wchodzę w ten okres, zawsze miałam bolesne okresy i za późno się zdecydowałam na wkładkę. Teraz mam wkładkę a do tego stosuję HTM, mam 50 lat i czuję się bardzo dobrze :)