SoniaS
Ostatnie napisane odpowiedzi
ja też mam z tym problem - człowiek się zatracił w pracy zawodowej małżeństwie, macierzyństwie i prowadzeniu domu, że wydaje się że jedyne hobby to tak naprawdę pranie , prasowanie , gotowanie , sprzątanie itd .... czy też takie macie poczucie że robienie coś tylko i wyłącznie dla siebie ( jakiegoś hobby) to jest nie na miejscu bo przecież dom dzieci i mąż będą zaniedbane ?????
super że są nowe artykuły ! - ja jeszcze jestem przed tym problemem, ale co do kolejnych artykułów to prosiłabym coś na temat suplementów w okresie menopauzalnym . Bo ja już zgłupiałam co brać a co nie ...
Dziewczyny , wczoraj byliśmy w teatrze z mężem i potem na kolacji i udało się porozmawiać ...dziękuję MenoAdminko bo odważyłam powiedzieć mu wprost , no może trochę innymi słowami bo on taki jak to sam o sobie mówi "delikatny kwiatuszek" ale dobrze ze zaczekałam z tą rozmową bo była fajna atmosfera i chyba przynajmniej mnie wysłuchał. Zobaczymy co będzie dalej ale czuję że pierwsze lody przełamane :-)