Wiki
Ostatnie stworzone wątki
Plamienie zamiast okresu
Cześć kochane, doradźcie bo zgłupiałam. Powinnam dostać miesiączkę kilka dni temu, ale jak na razie to takie byle co, raczej plamienie niż krwawienie. Czy też tak miałyście, czy to się rozkręci w normalny okres, czy to po prostu mam uznać za miesiączkę i odnotować w menonawigatorze jako skąpa?
Więcej...Objawy menopauzy w wieku 45 lat?
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i u mnie się chyba zaczyna. Mam 45 lat i ciekawi mnie jakie miałyście objawy w tym wieku. Mi najbardziej doskwiera bezsenność i potliwość w nocy, a jak było u Was w tym wieku?
Więcej...Ostatnie napisane odpowiedzi
Dzięki za ten komentarz, dobrze jest czytać, że inni też tak mają, człowiek się wtedy mniej martwi. Pewnie czas się przyzwyczaić do takich atrakcji....
Dzięki za wyjaśnienie. Się dziś rozkręciło, więc zanotowałam dziś 1 dzień okresu w menonawigatorze.
Też myślę, że trzeba, ja chyba zacznę od siemienia lnianego, bo to podobno dobrze też na cerę i włosy działa, a moje takie liche się jakieś zrobiły. A cera też jakaś taka "młodzieżowa" się zrobiła, a myślałam, że już wyrosłam z wyprysków.
To też mas jazdę, ciekawe co jeszcze przed nami, bo jak tak czytam inne posty to jestem przerażona, bo podobno im bliżej tej menopauzy tym gorzej, już jest mało ciekawie.
Te poty są straszne, ja się czasem muszę 2-3 razy w nocy przebierać, ale co ciekawe leje mi się tylko tak między piersiami pot, a u Ciebie jak to wygląda, cała się pocisz?