Logo

Zuza

Na MenoPedii od: czerwiec 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Zuza9 dni temu

    Lekarz chyba sam nie wie skąd takie krwawienia. Usg robione, wszystko w normie. Nie mam mięśniaków,polipów wszystko ok. W 22 kwietnia wizyta ,usg endromedium 2mm z badań fsh 58,1 mlU/ml, estradiol 15,3 pg/ml. Nie widać w bliskim czasie. Iesiaczki. 018 mają jednak jest. Skąpa ale jednak. W czerwcu dwa dni tragedia. Dzisiaj znowu usg. .Po dłuższym zastanowieniu mówi że endometrium raczej w normie. I widać zbliżający się okres w lipcu. Mam nadciśnienie wysoki cholesterol,. Do niedawna problem z migrenami Nie pytał o takie sprawy. Ja dopiero w domu zaczelam analizowa,,czytać ulotki.. Lekarz od jutra na urlopie.