Logo

Renka75

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Renka7530 dni temu

    Dziękuję no teraz muszę sie podnieść bo mnie zmiotło odpoczywam bo i puls wysoki a ja jestem po raku tarczycy biore dużo hormonów ale sam rade Dziękuję za podpowiedźi

    Renka7530 dni temu

    9 hemoglobiny ale biore feroplex i zakwas pije z buraka