Liniana
Ostatnie stworzone wątki
- Brak wątków
Ostatnie napisane odpowiedzi
ja zaczęłam malować :-). Zaczęło się od tego że przeprowadziłam się do mieszkania w którym była pusta ściana w salonie z dodatkowym punktowym oświetleniem, idealna na obraz. Nie mogłam znaleźć nic fajnego i pasującego rozmiarem i oczywiście w niskim budżecie , dlatego ściana długo była pusta. Aż pewnego roku moi znajomi na urodziny kupili mi płótno, sztalugę i farby olejne .... No i nie było wyjścia.. Namalowałam najpierw dla siebie spodobało się koledze , namalowałam drugi jemu a potem malowałam obrazy na prezenty dla znajomych.., teraz ma więcej "zleceń" niż dostępnego czasu
Ja mam dwie córki , jedna już ma swoją rodzinę i mieszka daleko i bardzo za nimi tęsknię dlatego chciałabym aby druga młodsza córka została w domu jak najdłużej ...
Witam Menoadminkę i wszystkie dziewczyny ! Dziękuję za powitanie i możliwość dołączenia do forum :-)