Kwiat
Na MenoPedii od: czerwiec 2026
Ostatnie stworzone wątki
- Brak wątków
Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
Ostatnie napisane odpowiedzi
Kwiat14 dni temu
Tez czasami pije, moze to refluks ? Jestem na grupie refluks na fb i tam ludzie tez maja takie objawy ale nie mam objawow ze strony ukladu pokarmowego. Robilas jakies badania?
Kwiat14 dni temu
Mam to samo, tyle ze nie rano a wieczorem, silne objawy np. Jak wypije 2, 3 kawy w ciagu dnia, wtedy masakra. Pomagaja troche leki od aleegii i apap noc na noc, magnez. Ale to jest jakas masakra.