Logo

Kwiat

Na MenoPedii od: czerwiec 2026

Ostatnie stworzone wątki

    Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
  • Brak wątków

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Kwiat14 dni temu

    Tez czasami pije, moze to refluks ? Jestem na grupie refluks na fb i tam ludzie tez maja takie objawy ale nie mam objawow ze strony ukladu pokarmowego. Robilas jakies badania?

    Kwiat14 dni temu

    Mam to samo, tyle ze nie rano a wieczorem, silne objawy np. Jak wypije 2, 3 kawy w ciagu dnia, wtedy masakra. Pomagaja troche leki od aleegii i apap noc na noc, magnez. Ale to jest jakas masakra.