Logo

Marianka

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Marianka4 dni temu

    Cześć. Ja mam taki wiatraczek na baterię, bez niego się teraz nigdzie nie ruszam i oczywiście duuużo piję wody. Oby do jesieni ;-).

    Marianka8 dni temu

    Podziękuję ;-)

    Marianka8 dni temu

    Hej, czyli tak jak przypuszczałam, wiedza lekarzy o objawach menopauzalnych jest żadna. Przykre to niestety. Pozdrawiam Cię również i dla Ciebie dużo zdrówka i oby jak najmniej tego "przemęczenia" ;-).

    Marianka10 dni temu

    Hejka, ja naliczyłam 6, ale jestem pewnie dopiero na początku zmian i wiele jeszcze przede mną, niestety....

    Marianka18 dni temu

    Dziękuję za tak szczegółową odpowiedź, cieszę się że tu jestem.