Co na krwawienia /bardzo silne/,nie mam mięśniaków,wszystko jest czyste i żadnych zł an patologicznych nie ma.
Byłam łyzeczkowana 2 razy i nic to nie dało.
Lekarz proponuje mi 3 raz.
Czy jest jakiś sposób,moze naturalny, zioło?.
Kupiłam.wyciąg z tasznika,ale stosuje 2 dzień i bez efektu.
Zawsze miałam obfite miesiączki,gdy brałam antykoncepcję było dużo lżej,a teraz nic nie biorę i jest dramat.
Nie neguje medycyny akademickiej,ale nie chcę znowu mieć zabiegu i znieczulenia,bo nic to nie dało.
Przeraża mnie podejście lekarzy u.ktirych byłam,najlepiej to wyciąć , uciąć,zabieg .
Więcej...