Logo

agapycha

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

    Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
  • Brak wątków

Ostatnie napisane odpowiedzi

    agapycha8 dni temu

    Hej, a skąd, na Sorze wpisano mi w kartę przemęczenie, i gdziekolwiek jestem u lekarzy, to mówią-Ooo, a tu była panika....zwątpiłam trochę w opiekę medyczną, zobaczymy co dalej, bo bóle nadal przypominają sobie, szczególnie stawy w łokciach, ja też miałam przeciążenie w grze s squasha, ale w ogóle lekarze nie uwzględniają tego przy moich bólach, choć wszystko się wtedy zaczęło. Pozdrawiam dziewczyny serdecznie, zdrowia dla nas wszystkich

    agapycha27 dni temu

    Tak, miałam takie prądy, do tego stopnia, że nogi mi tak dretwialy, że trafiłam na Sor z paniką. Dostałam SSRI , bo uznano, że mam lęki. Faktycznie po lekach się uspokoiło, ale ostatnio delikatnie przypomina o sobie. Na początku nie łączyłam tego z perimenopauza, dopóty, dopóki nie czytałam o tym na forach. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka