agapycha
Ostatnie stworzone wątki
- Brak wątków
Ostatnie napisane odpowiedzi
Hej, a skąd, na Sorze wpisano mi w kartę przemęczenie, i gdziekolwiek jestem u lekarzy, to mówią-Ooo, a tu była panika....zwątpiłam trochę w opiekę medyczną, zobaczymy co dalej, bo bóle nadal przypominają sobie, szczególnie stawy w łokciach, ja też miałam przeciążenie w grze s squasha, ale w ogóle lekarze nie uwzględniają tego przy moich bólach, choć wszystko się wtedy zaczęło. Pozdrawiam dziewczyny serdecznie, zdrowia dla nas wszystkich
Tak, miałam takie prądy, do tego stopnia, że nogi mi tak dretwialy, że trafiłam na Sor z paniką. Dostałam SSRI , bo uznano, że mam lęki. Faktycznie po lekach się uspokoiło, ale ostatnio delikatnie przypomina o sobie. Na początku nie łączyłam tego z perimenopauza, dopóty, dopóki nie czytałam o tym na forach. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka