Moja szczotka jest codziennie pełna włosów, do tego Zauważyłam że łysieję na środku głowy - Czy to przez spadek estrogenów? Nie wiem co robić żeby to powstrzymać , na razie piję herbatkę z pokrzywy ale to chyba za mało .. Podczas czesania szczotka jest pełna włosów :-( Czy stosowałyście jakieś wcierki , odżywki do skóry włosów które pomogły ? Czy może suplementy? Będę wdzięczna za pomoc.
Więcej...