Rene
Na MenoPedii od: maj 2026
Ostatnie stworzone wątki
- Brak wątków
Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
Ostatnie napisane odpowiedzi
Reneokoło miesiąc temu
Tak, u mnie zaczęło się od bólu barku, nic nie pomagało, potem dołączył drugi bark, kolejne diagnozy , rehabilitacja, zastrzyki. w miedzy czasie było lepiej gorzej, ale z pewnością to tzw zamrożony bark. Teraz też często mam bole w stopie, kolanie i wiem, że to z pewnością zasługa zmian hormonalnych, mam 50 lat, regularne miesiączki ale spadek hormonów. Lekko ćwiczę, jest lepiej gdyż rozruszam stawy :). Nie doszukuje się innych przyczyn moich bóli , bo obserwując organizm to układa się wszystko w spójną całość.