Witam.Mam 50 lat,,bardzo nieregularne miesiączki dosłownie co dwa tygodnie czasami częściej.Fsh 32 reszta hormonów w normie.Ostatnio bardzo silne lęki, bezsenność,brak energii.W przeszłości zmagałam się z depresją, rozważam wrócić do terapii przeciwdepresyjnej czy to dobra decyzja.
Więcej...