Logo

Dama

Na MenoPedii od: styczeń 2026

Ostatnie stworzone wątki

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Dama28 dni temu

    Też ciągle zaliczam takie wpadki, aż mi potem wstyd, się gdzieś pokazać...

    Dama28 dni temu

    Dziękuję, jestem już po lekturze.

    Dama28 dni temu

    Dobre porównanie też tak się czuję, niestety.

    Dama30 dni temu

    też tak miałam i ciągle bylam słaba przez anemię, polecam picie soku z buraka

    Damaokoło miesiąc temu

    Witaj na Menoforum! Dokładnie to samo miałam 2 lata temu - piasek w oczach, pieczenie, wszystko mnie drażniło, zwłaszcza przy komputerze. Myślałam, że zwariuję. Najlepsze, co mi pomogło, to krople Thealoz Duo (te z trehalozą i hialuronem). Używam ich 3-4 razy dziennie i ogromna różnica. Już po tygodniu mniej piekło i mniej się męczyłam. Teraz stosuję je regularnie, zwłaszcza w sezonie grzewczym i przy dłuższej pracy przed monitorem. Dodatkowo zaczęłam brać omega-3 w wyższej dawce i też zauważyłam poprawę. Jeśli masz mocno nasilone objawy, to Thealoz Duo naprawdę warto wypróbować. Są bez konserwantów i dobrze się sprawdzają przy menopauzalnej suchości. Trzymaj się ciepło i daj znać, czy coś Ci pomogło!