Cześć wszystkim, 2 lata temu przeszłam operację wycięcia macicy, jajniki pozostawiono. mam 46 lat i czy ja już przeszłam menopauzę czy dopiero będę przechodzić. Napiszcie Wasze doświadczenia bo jestem ciekawa co dalej, narazie moim zmartwieniem jest przyrost wagi oraz senność i zmęczenie. Czy to minie? dajcie znać. Dziękuję z góry.
Więcej...