Witam wszystkich serdecznie. Za pięć miesięcy skończę 42 lata. Do tej pory moje cykle miesiączkowe były można powiedzieć, że dość regularnie. Okres trwał zazwyczaj 5 dni. Zdarzało się ale to bardzo rzadko, że był 6 dni. W tym miesiącu dostałam okres o czasie ale jest już ze mną 11 dni. Dwa, może trzy dni pierwsze były to skąpe krwawienia a już kolejne dni do dziś są normalne, nie sa obfite. Pierwszy raz mam tak długo okres. Dodam że od bardzo dawna jestem rozdrażniona,nerwowa. Czy to już mogą być początki perimenopauzy?
Więcej...