Logo

Syla04

Na MenoPedii od: maj 2026

Ostatnie stworzone wątki

    Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
  • Brak wątków

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Syla04około 2 miesiące temu

    Tak dla mnie to też najgorszy objaw,kołatanie wewnętrzne rozdygotanie,ciężkie do ogarnięcia