AniaLi
Ostatnie napisane odpowiedzi
Ja jestem przeciwna. Mój syn nie dostał się na studia ale ja i tak postawiłam na sowim aby poszedł do pracy i wynajął mieszkanie. Trudno , inaczej nie nauczy się samodzielności .
ja też mam ten dylemat - to w końcu tez fale RTG , niezbyt zdrowe, Ja miałam niedawno rtg płuc ( do pracy) , robiłam rtg zębów, tomograf głowy , rtg kolana i jakbym miała zrobic mammografie to znowu dawka promieniowania ,,,,
ja pocieszam się tym że jak przejdę menopauzę to skończą się okropne obfite miesiączki .. ja chyba wolę uderzenia gorąca, szumy uszne i te inne , byle się miesiączki skończyły !!!! też macie taki problem z obfitym krwawieniem ?
ja polecam taką sałatkę : - mały ogórek zielony pokrojony w plasterki - 1/2 czerwonej cebulki pokrojonej w cienkie piórka - 1/2 awokado pokrojony w kostke - sok z 1/2 cebulki - pestki z dyni ( łyżka), sezam (opcja) - oliwa z oliwek lub olej lniany ( łyżka) - sól, pieprz do smaku wszystko wymieszajcie i smacznego !