Logo

AniaLi

Na MenoPedii od: kwiecień 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    AniaLi2 miesiące temu

    Ja jestem przeciwna. Mój syn nie dostał się na studia ale ja i tak postawiłam na sowim aby poszedł do pracy i wynajął mieszkanie. Trudno , inaczej nie nauczy się samodzielności .

    AniaLi2 miesiące temu

    ja też mam ten dylemat - to w końcu tez fale RTG , niezbyt zdrowe, Ja miałam niedawno rtg płuc ( do pracy) , robiłam rtg zębów, tomograf głowy , rtg kolana i jakbym miała zrobic mammografie to znowu dawka promieniowania ,,,,

    AniaLi2 miesiące temu

    ja pocieszam się tym że jak przejdę menopauzę to skończą się okropne obfite miesiączki .. ja chyba wolę uderzenia gorąca, szumy uszne i te inne , byle się miesiączki skończyły !!!! też macie taki problem z obfitym krwawieniem ?

    AniaLi2 miesiące temu

    ja polecam taką sałatkę : - mały ogórek zielony pokrojony w plasterki - 1/2 czerwonej cebulki pokrojonej w cienkie piórka - 1/2 awokado pokrojony w kostke - sok z 1/2 cebulki - pestki z dyni ( łyżka), sezam (opcja) - oliwa z oliwek lub olej lniany ( łyżka) - sól, pieprz do smaku wszystko wymieszajcie i smacznego !

    AniaLi2 miesiące temu

    dziękuję za przyjęcie na menoforum!