Logo

Monika1976

Na MenoPedii od: kwiecień 2026

Ostatnie stworzone wątki

    Nie znaleziono wątków spełniających kryteria wyszukiwania
  • Brak wątków

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Monika19763 miesiące temu

    Mammografia naprzemian z USG. Oczywiście, że ma sens. Oba te badania dają większą pewność i w razie czego wcześnie wykryją zmiany.