Logo

Magdalenka

Na MenoPedii od: kwiecień 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    Magdalenkaokoło 2 miesiące temu

    Mój syn wyniósł się w trakcie studiów , ale dopiero jak poznał dziewczynę i zamieszkał z nią

    Magdalenkaokoło 2 miesiące temu

    Ja jestem na plastrach systen conti i super się czuję . Wcześniej ciągle mi było gorąco albo bardzo zimno , bolała mnie głowa i byłam nerwowa .

    Magdalenkaokoło 2 miesiące temu

    Kiedyś lubiłam wino a teraz zauważyłam że źle się czuje i bardzo mi "kwaśno"

    Magdalenkaokoło 2 miesiące temu

    Mi przestały wypadać włosy jak zaczęłam HTZ

    Magdalenka2 miesiące temu

    Biorę 2 lata , mam teraz 57 . Czuje się bardzo dobrze, wcześniej miałam bardzo duże uderzenia gorąca i silne bóle głowy które były najbardziej dokuczliwe. Myślę że dla osób które nie są w stanie sobie poradzić z silnymi objawami które na co dzień właściwie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, to bardzo dobra i bezpieczna terapia.