Magdalenka
Na MenoPedii od: kwiecień 2026
Ostatnie napisane odpowiedzi
Magdalenkaokoło 2 miesiące temu
Mój syn wyniósł się w trakcie studiów , ale dopiero jak poznał dziewczynę i zamieszkał z nią
Magdalenkaokoło 2 miesiące temu
Ja jestem na plastrach systen conti i super się czuję . Wcześniej ciągle mi było gorąco albo bardzo zimno , bolała mnie głowa i byłam nerwowa .
Magdalenkaokoło 2 miesiące temu
Kiedyś lubiłam wino a teraz zauważyłam że źle się czuje i bardzo mi "kwaśno"
Magdalenka2 miesiące temu
Biorę 2 lata , mam teraz 57 . Czuje się bardzo dobrze, wcześniej miałam bardzo duże uderzenia gorąca i silne bóle głowy które były najbardziej dokuczliwe. Myślę że dla osób które nie są w stanie sobie poradzić z silnymi objawami które na co dzień właściwie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, to bardzo dobra i bezpieczna terapia.