Logo

AgnieszkaP

Na MenoPedii od: kwiecień 2026

Ostatnie napisane odpowiedzi

    AgnieszkaP2 miesiące temu

    Uważajcie na zieloną herbatę . Wbrew pozorom nie jest taka zdrowa, zawiera dużo niklu , zatrzymuje wodę i mocno pobudza. Nie wskazana w dużych ilościach, może jedna filiżanka dziennie i to raczej rano .

    AgnieszkaP2 miesiące temu

    witam w klubie , skórę mam tak suchą że aż białą .... mówi się dużo o nawadnianiu i piciu wody ale ja nie bardzo widzę różnicę , piję więcej wody i tylko chodzę częściej do toalety co jest uciążliwością bo mam problem z trzymaniem moczu i stresuję się w pracy czy wytrzymam do przerwy . W nocy też gorszy sen bo wstaję w nocy do toalety , a kiedyś spałam całą noc. sama więc nie wiem co lepsze ?

    AgnieszkaP2 miesiące temu

    Ja robię raz w roku - ale mam obciążenie bo moja mama miała raka piersi, złośliwego , usunięte, ale bardzo było ciężko , walka o przeżycie więc się nie martwię czy fale, nie fale po prostu robię to badanie i tyle .

    AgnieszkaP2 miesiące temu

    Ja jestem nowa i cieszę się że znalazłam menopedię, nareszcie rzetelna wiedza w artykułach której nie mogłam znaleźć w necie . Mam nadzieję że na forum będziemy mogły podyskutować o naszych "bolączkach" i to anonimowo . wypisuje się z grup na FB !:-)